Oss

Carmelietenstraat 47

€ 550.000,- k.k.
Delen
Favoriet
Woning: 101 m2
Slaapkamers: 2
Bouwjaar: 2022
Energielabel: A++

Over deze woning

Dit luxe en uiterst moderne spiksplinternieuwe appartement is kant-en-klaar voor zijn eerste bewoners. Die kunnen direct gaan genieten van al het hoogstaande, eigentijdse wooncomfort dat deze woning op de bovenste etage te bieden heeft. Door het zeer jonge bouwjaar voldoet dat namelijk aan alle eisen van de tijd. Iets wat overduidelijk blijkt uit het hoge energielabel A++.

Natuurlijk komt het heerlijke wooncomfort ook tot uiting in de prachtige afwerking. In het woongedeelte met sfeervolle woonkamer en luxe keuken wordt dat fraai aangelicht door glasgevels en vensters tot op de vloer. Ramen die tegelijkertijd ook een panoramische uitkijk geven over de stad. Een uitzicht waarvan je nog mooier kunt genieten vanaf het ruime balkon.

Ook de twee slaapkamers dragen flink bij aan het totale woonplezier. Waarbij je door de ruime opzet ook nog veel mogelijkheden hebt voor flexibel gebruik. Het toevoegen van een thuiswerkplek, hobby- of kastenkamer is geen enkel probleem. En het slaapgedeelte wordt helemaal compleet gemaakt met de zeer moderne en stijlvol uitgevoerde badkamer.

Je woont hier midden in het Osse Stadshart. Dat betekent dat alle voorzieningen vlak in de buurt zijn. Zo vind je winkels en supermarkten praktisch naast de deur. Verder zijn het centraal station, theater, bioscoop en horecazaken op loopafstand. Wil je de stad uit, dan rijd je vlot naar de opritten van de snelwegen richting Den Bosch, Nijmegen of Eindhoven. Terug thuis parkeer je gemakkelijk op je eigen plek in de parkeerkelder.

Pluspunten

+ Parkeren op eigen parkeerplaats in de parkeerkelder onder in het appartementencomplex. Hier bevindt zich ook een eigen berging.

+ Met videofoon beveiligde toegang tot de centrale hal. Vervolgens met de lift of trap en overkapte galerij naar de voordeur van het appartement op de derde (bovenste) verdieping.

+ Binnenkomst in de gang met de meterkast en de toegangsdeuren van alle ruimtes. De gang is uitgevoerd met automatische verlichting en dat is vooral in de nacht erg comfortabel. De stijlvolle pvc-vloer in visgraatmotief gaat vanuit de gang verder in het woongedeelte en de twee royale slaapkamers.

+ Het gehele appartement is uitgevoerd met strakke plafonds zonder tussenstroken, screens voor alle ramen en hoge houten paneeldeuren. Alle wanden zijn twee keer geschuurd plus glad (stucadoor) en schilderklaar opgeleverd.

+ De ruimtelijke woonkamer met open keuken heeft een zeer lichte uitstraling. Drie wandhoge vensters en twee glasgevels laten het licht volop binnen. Bovendien bieden ze op deze hoogte een fantastisch en fraai uitzicht.

+ De keuken van Mandemakers bestaat uit een uitgebreid keukenblok en een groot kookeiland van drie meter. Het luxe kookgedeelte is uitgevoerd met moderne inbouwapparatuur van de grote merken Bora, Miele en Siemens. Zoals een kookplaat met werkbladafzuiging, combimagnetron, stoomoven, koelkast en vaatwasser. Het kookeiland is verder voorzien van een granieten werkblad (zwevend blad), zitgedeelte voor twee stoelen en panelen met stroomvoorziening.

+ Openslaande deuren in een glasgevel geven toegang tot een ruim balkon. Vanaf hier is er een vrije en weidse uitkijk over de stad. Het is een schitterende plek om heerlijk in alle rust en privacy te genieten. Het balkon is 10m2 en kan bijvoorbeeld een 6-persoons tafel geplaatst worden of 2 heerlijke relaxfauteuils.

+ De twee ruime slaapkamers hebben een prettige lichtinval via hoge ramen tot de vloer.

+ De luxe badkamer is voorzien van spotverlichting, een stijlvol ligbad, royale inloopdouche met hand- en regendouche, een wandtoilet, badkamermeubel met dubbele wastafel en een ronde spiegel - diameter 1.20 - met verwarming en verlichting. De badkamer is geheel betegeld met drie soorten tegels. Grote tegels op wanden, vloer en een wand met kleinere tegels in visgraatmotief in de inloopdouche.

+ Er is ook een separate toiletruimte. Deze bevat een wandtoilet en fonteintje en is - tot een hoogte van anderhalve meter - betegeld in dezelfde stijl als de badkamer.

+ In de installatieruimte is plaats voor de wasmachine en droger.

Bijzonderheden

+ Energielabel A++.
+ Volledig geïsoleerd (dak, muren en vloer) en dubbel glas.
+ Aansluiting op het externe en collectief warmteleveringnet.
+ De installatie in het appartement is uitgevoerd met vloerverwarming behoudens ter plaatse van de gebalanceerde ventilatie met warmteterugwinning.
+ Drie handzenders voor de parkeerkelder.
+ Extra aansluitpunten televisie.
+ VvE bijdrage €221,61 voor appartement, parkeerplek en berging.

Aanvaarding
In nader overleg.
Lees meer Minder tonen

Kenmerken

Overdracht
Prijs: € 550.000,- k.k.
Status: Beschikbaar
Aanvaarding: In overleg
Bouw
type-object: Appartement
Bouwjaar: 2022
Oppervlakten en inhoud
Woonoppervlakte: 101 m2
Inhoud: 318 m3
Indeling
Kamers: 3
Slaapkamers: 2
Energie
Energieklasse: A++
Isolatievormen: Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, dubbel glas, volledig geisoleerd
Soorten verwarming: Warmte terugwininstallatie
Soorten warm water: Elektrische boiler eigendom
Buitenruimte
Tuintypen: Geen tuin
Achteringang: Nee
Lengte: 0,00 m
Breedte: 0,00 m
Parkeren
Parkeerfaciliteiten: Betaald parkeren, op eigen terrein, op afgesloten terrein
Soorten: Parkeerkelder, parkeerplaats, geen garage

Interesse?

Voor meer informatie of het plannen van een bezichtiging helpen we je graag verder.

Kan ik deze woning betalen?
Waar kunnen we je bij helpen?

Waar kunnen we je bij helpen?

Afspraak maken

Contactgegevens